15:29

Gde je stao u Partizanu, nastavio je u Kini...

partizan.rs
partizan.rs

Doskorašnji napadač Partizana Abubakar Oumaru igra sve bolje i efikasnije u drugoj kineskoj ligi.

Danas je, u meču 10. kola, bio junak pobede svog tima nad vodećim Ćingdao Huanghaijem rezultatom 2:1, postigavši oba gola za svoj tim.

Popularni Abu je ''načeo'' goste vodećim golom u 60. minutu, pet minuta kasnije izjednačio je Souza, ali je usledio ekspresni odgovor sjajnog Kamerunca, koji u 67. minutu postavlja konačnih 2:1 za Šenžen Rubi.

Ovim trijumfom, ekipa Šenžena je prekinula niz od dva uzastopna poraza, ali je Oumaru nastavio svoju seriju golova, pošto je bio strelac i u prošlom kolu.

I pored poraza, Ćingdao Huanghai je ostao na vrhu tabele sa 21 bodom, a Oumaruov Šenžen Rubi je sada na petoj poziciji sa 16 osvojenih bodova.

U prilogu su samo neki od Oumaruovih golova za Šenžen, kojima se pohvalio na Instagramu.

NEVER GIVE UP ⚽️⚽️⚽️

A video posted by Aboubakar (@abouboban14_officiel) on May 20, 2016 at 10:24pm PDT

Another game another victory and goal thank's god 🙏🏿🙏🏿🙏🏿 never give up

A video posted by Aboubakar (@abouboban14_officiel) on Apr 10, 2016 at 10:20am PDT

Another victory thanks god ans well done boys🙏🏿🙏🏿🙏🏿

A video posted by Aboubakar (@abouboban14_officiel) on May 3, 2016 at 1:42am PDT