Abu Oumaru BLISTA u Kini, pogodio i Božinov!

subota 15.04.2017.
18:07

Bivši napadači Partizana danas su uvećali svoj golgeterski saldo u kineskoj drugoj ligi.

Beta/BranislavBožić/Ds

Da još jednom podsetimo, Abubakar Oumaru je član kineskog Šenžena,koji u prvih pet odigranih kola u drugoj ligi ima svih petpobeda.

Kamerunski napadač je za to i najzaslužniji, s obzirom da je u pet mečeva postigao ukupno pet golova.

Njegov tim je danas slavio sa ubedljivih 5:2 protiv Pekinga, a Oumaru je bio dvostruki strelac. Pogađao je u 63. i 65. minutu i praktično rešio pitanje pobednika, s obzirom da je na poluvremenu rezultat bio 1:1.

Danas je na sceni bio i još jedan bivši napadač Partizana, Valeri Božinov, koji je postigao jedini gol u porazu njegovog Meižua protiv Peking Renea. Ovaj meč je završen rezultatom 2:1, što je ekipi Meižua treći poraz u prvih pet kola.

Oumaruov Šenžen je prvi sa maksimalnih 15 bodova, Meižu je na 12. poziciji za četiri osvojena boda.