Zvezda vodi - "Delije" kliču 'Hardenu sa Lima'!

petak 22.01.2016.
20:47

Košarkaši Crvene zvezde Telekom rešili su prvo poluvreme duela sa Unikahom u svoju korist, a evo najjačih utisaka navijača koji dešavanja sa utakmice komentarišu na "Tviteru".

Beta/BranislavBožić/Ds

Aktuelni šampion Srbije loše je otvorio večerašnji duel sa Unikahom ali je posle tri minuta igre u krcatom "Pioniru" uhvatio ritam i krenuo da melje protivnika.

Serijom 12:2 crveno-beli su za sedam minuta igre u prvoj deonici preokrenuli rezultat i preuzeli vođstvo limitirajući učinak rivala koji je bolje otvorio utakmicu.

Prvo poluvreme Crvena zvezda Telekom je rešila u svoju korist rezultatom 41:31 što je oduševilo "Delije", baš kao i izdanje dvojice pojedinaca.

Nepogrešivi Marko Gudurić završio je prvu četvrtinu sa pet ponena bez promašaja, a na startu druge deonice pogodio je za 2+1 i tako zapalio "Pionir".

Sredinom druge četvrtine njegov ritam je ispratio i Stefan Jović pa ne čudi što su izdanja te dvojice igrača ostavila najjači utisak među "Delijama".