Zvezda ponovo katastrofalno počela utakmicu

ponedeljak 10.04.2017.
19:26

Baš kao i protiv Darušafake u okviru poslednjeg kola Evrolige, Crvena zvezda je veoma loše počela i utakmicu protiv Cedevite u okviru finala ABA lige.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/MO

Crvena zvezda ni danas nije dobro otvorila utakmicu protiv Cedevite.

Ekipa Dejana Radonjića je protiv Darušafake u prethodnom meču koji je odlučivao o plasmanu u Top 8 Evrolige, gubila sa 10:0 na startu, a u prvoj četvrtini protiv Cedevite igra veoma loše.

Neverovatan broj izgubljenih lopti za kratko vreme od 7 minuta (6 ukupno), loša odbrana pika, pa rezultat nije mogao da bude gori.

Bilo je čak i +14 za Cedevitu (5:19) nakon prodora Babića i dodatnog slobodnog bacanja, a nakon trojke Tomasa i 8:23. Izgubljene lopte se nižu, Zvezda igra veoma loše.

Prva četvrtina je završena rezultatom 16:27 u korist gostiju.

Nadamo se da će doći do preokreta u nastavku.