Zvezda i njen 'trejdmark' - Cedevita razbijena u paramparčad!

ponedeljak 03.10.2016.
22:25

Treća četvrtina je u prethodnoj sezoni bila "trejdmark" ekipe Dejana Radonjića, a sudeći na osnovu viđenog u derbiju sa Cedevitom biće i u nastupajućoj.

Beta/BranislavBožić/Ds

Košarkaši Crvene zvezde mts stekli su šest poena prednosti nakon prvog poluvremena derbi susreta sa Cedevitom (38:32) ali su zato na startu treće četvrtine priredili rafalnu paljbu kojom su protivnika razbili u paramparčad.

Nešto više od tri minuta igre na startu drugog poluvremena bilo je dovoljno ekipi Dejana Radonjića da napravi seriju 16:3 koja joj je omogućila 19 poena razlike (54:35) a verovatno i trijumf na večerašnjem susretu.

Agresivnom odbranom Zvezda je zatvorila sve prilaze košu protivničkoj ekipi a na drugoj strani su sevale trojke pa su i navijači pesmom začinili atmosferu.

Na kraju trećeg perioda Zvezda je imala prednost 66:44!