Zvezda dominira u Podgorici, ali ''Delije'' na neke stvari nisu navikle!

nedelja 11.12.2016.
19:47

Na papiru veliki derbi 13. kola ABA lige, a na parketu - Zvezdina dominacija u prvom poluvremenu meča u Podgorici.

Sportske.net/ALTAIStudio/NIkolaKrstić

Košarkaši Crvene zvezde mts već od samog starta meča stavili su do znanja domaćinima ko je aktuelni šampion ABA lige i jedina neporažena ekipa ove sezone u regionalnom takmičenju.

Ekipa Dejana Radonjića, koji je aplauzima dočekan u svom gradu, ekspresno je povela sa 13:2 i tako sebi olakšala posao protiv indisponiranih Podgoričana.

Zvezdina dominacija je posebno došla do izražaja u drugoj četvrtini, kada su crveno-beli poveli sa čak 18 poena razlike (42:24).

Na poluvreme se otišlo rezultatom 44:28 u korist Zvezde, pa je zaista teško očekivati nekakvu neizvesnost u nastavku posle svega što smo videli u prvih 20 minuta.

Naravno, dovoljno razloga za zadovoljstvo među navijačima Zvezde, par sitnih detalja su ih i iznervirali, a ono na šta još uvek nisu navikli, da gledaju Markusa Vilijamsa u protivničkoj ekipi.