Zvazdino poluvreme za zaborav, navijači nezadovoljni OVIM igračima

petak 04.11.2016.
19:52

Crvena zvezda nakon 20 minuta igre gubi od Baskonije u Kombank areni sa 28:37.

Beta/BranislavBožić/Ds

Nije na svom nivou Crvena zvezda u prvom poluvremenu protiv Baskonije, posebno u napadu gde se igrači muče da pronađu put do koša.

Navijačima izgleda da košarkaši zbog kraće klupe izgledaju umorno i bez energije, kao što je to bio slučaj protiv Barselone.

Na kraju prve četvrtine gosti su stigli do +7 trojkom, a zatim i zakucavanjem Jake Blažiča, a početkom druge deonice prednost je i dalje rasla.

Imali su gosti i +10 (19:29), ali su domaći zahvaljujući Guduriću uspeli da se vrate u ovaj meč.

Ipak, Baskonija pravi novu seriju, stižu do +13 košem Badingera, da bi Crvena zvezda koševima Dangubića sa slobodnih bacanja došla do devet poena zaostatka.

Evo nekih utisaka navijača kada se radi o igri u prvom poluvremenu, navijanju, igračima...