Zapamtite ovo ime! Srednjoškolac postigao 92 poena!

sreda 08.02.2017.
13:11

Treba napomenuti da jedna četvrtina srednjoškolske košarkaške utakmice u SAD traje osam minuta.

screenshot - Youtube.com

Sjedinjene Države, makar kada je košarka u pitanju, polako ali sigurno zahvata "Bol groznica".

Već smo pisali o neverovatnoj Bol braći, LiAnđelu, LaMelu i Lonzu koji su rođeni za jednu stvar, košarku.

Koliko su talentovani, teško je opisati, obaraju nove rekorde iz dana u dan, LiAnđelo i LaMelo u redovima Ćajno Hils srednje škole, dok Lonzo oduševljava u NCAA ligi u dresu UCLA Brujinsa.

Najstarijem Lonzu, već predviđaju blistavu NBA karijeru, najnoviji "lažni" draft ga je stavio u Los Anđeles Lejkerse, a iako nastupaju u srednjoj školi, mediji širom SAD ne prestaju da pišu hvalospeve i o mlađoj braći, pomenutom LiAnđelo i LaMelu.

Potonji, ujedno i najmlađi od njih trojice, je sinoć napravio nezamislivu stvar. U jednoj srednjoškolskoj utakmici, koja traje 32 minuta, on je ubacio čak 92 poena!

Posebno je blistao u odlučujućuj, poslednjoj četvrtini u kojoj je za osam minuta ubacio 41 poen.

Prosto nestvarna partija ovog momka rođenog 2001. godine, nema sumnje da je i pred njim više nego uspešna koledž, ali i NBA karijera.

10 Komentara

Kilavi Milojko
Thursday, 09.02.2017
17:22

Док му не дође генерал Бранко да га одучи од кошарке једног дана. :) Оваква шарлатанска кошарка нема никаквог смисла. Три пута боље импресије имам о овом снажном беку-олраунду са бројем 0.

Maxa89
11:56

Mali je non-stop u ofsajdu. Ovaj sa brojem 0 imao 30+ asistencija i jos toliko skokova. Ovo mi je vise licilo na americki fudbal nego na kosarku...

masimomorati
00:17

Ljudi igraju ozbiljniju kosarku od abaligasa.U pitanju su djeca od 15-18 godina.

Komreolne
Wednesday, 08.02.2017
23:15

Ovi ne promasuju kako bi se prosetali ABA ligom samo tako... A ovaj trsavi ga ima svuda mogu da zamislim kako salje po burek zvezdine dunstere

Radovan Filipovic
11:12

A vaše i po sir i kore...

Kalimero kg
18:13

Ovo je neverovatna glupost, pa mali se nije vratio preko centra u odbranu vise od pola utakmice, a u driblinzima je mnogo lako gubio lopte

zvezda oooooo
15:17

Ovaj koji je broj 0 me uzasno podseca na drejmonda grina.Uz to je sigurno imao tripl dabl

Crveno boja ljubavi
14:24

Ok talentovan je,ali da li ce se ovakva odbrana igrati za 10-15 godina? Totalno ne zanimljiva itakmica koja za dzabe ne bih gledao

fabricka greska
14:15

Mora dati toliko kad samo on sutira. A i kakva je ovo kosarka kad su gotovo svi poeni postignuti iz kontri, niko ne igra odbranu, napad traje u proseku 5 sekundi. nDecko je nesumnjivo veliki talenat, al brojke nekad znaju da zavaraju.

00:18

Jeste, ali znas koliko snage treba da igras kratke napade. Trci gore dole. Odbrana zato trpi, jer su svi izmoreni.