TVITOVI - ''Ma, dajte Amere da se igramo!''

subota 09.07.2016.
21:48

Čudesno poluvreme odigrao je naš tim u finalu olimpijskog kvalifikacionog turnira protiv Portorika. To se posebno odnosi na prvu četvrtinu, u kojoj smo stekli i 30 poena razlike (37-7).

Beta/Miloš Miškov/Mo

Posle prvih 20 minuta igre, Srbija protiv Portorika sa 60:27, ali će prva četvrtina ostati upamćena kao čudesna demonstracija moći našeg tima, kakva nije viđena ni protiv slabijih rivala nego što je Portoriko.

Brojne su reakcije, naravno, na društvenim mrežama, ljubitelji košarke su oduševljeni onim što se dešava u ''Areni'', a u prilogu smo izdvojili neke od njih sa Tvitera.