Teovih hiljadu

Autor: Boban Filipović
petak 25.11.2016.
18:56

Tokom prvog poluvremena utakmice između moskovskog CSKA i Baskonije, kapiten reprezentacije Srbije Miloš Teodosić je zabeležio svoju 1000. asistenciju u Evoligi.

euroleague.net

'Armija' na poluvremenu vodi protiv Baska rezultatom 49:46 zbog velikom preokretu u drugom kvatralu.

Gosti su u prvoj deonici napravili dovcifrenu prednost (27:17), ali je ona istopljena najviše zahvaljujući Teodosiću.

'Čarobnjak' iz Valjeva je najzapaženiji akter dosadapnejg toka meča sa 14 poena (3/7 za dva, 2/2 za tri, 2/2 penali), 4 asisetncije i jednom krađom.