Tarens Kinsi ekspresno oduševio ''Delije''!

ponedeljak 04.01.2016.
18:47

Posle samo nekoliko minuta provedenih u igri protiv Cedevite, Tarens Kinsi potvrdio da će biti veliko pojačanje Crvene zvezde Telekom u nastavku sezone.

kkcrvenazvezda.rs

Zvezda je večerašnji derbi 18. kola ABA lige počela prilično nesigurno, Cedevita je kontrolisala dešavanja na parketu ''Pionira'', sve dok u igru nije ušao Tarens Kinsi, Zvezdino najnovije pojačanje.

Amerikanac je najpre pogodio jedan šut sa distance, a nešto kasnije i trojku iz ugla za preokret Zvezde i vođstvo domaćih 27-25.

Dakle, njegova prva dva šuta u Zvezdinom dresu i dva pogotka, a prvo poluvreme je završeno rezultatom 37-34 u korist domaćih.

U svakom slučaju, Kinsiju nije mnogo trebalo da zasluži brojne pohvale od strane Zvezdinih navijača.

U prilogu pogledajte neke od njihovih reakcija na igru Tarensa Kinsija u prvom poluvremenu.