Šta se ovo dešava, ''Sokoli'' namučiše Zvezdu! ''Delije'' imaju zanimljive odgovore...

ponedeljak 21.11.2016.
18:48

Makedonski predstavnik je već pokazao da muže da iznenadi i najveće favorite u ABA ligi, večeras napravio dosta problema Zvezdi u prvom poluvremenu.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/MO

Zanimljiv razvoj događaja u hali ''Aleksandar Nikolić'' tokom prvih 20 minuta meča između Crvene zvezde mts i Karpoš Sokola.

Gosti su u najvećem delu prvog poluvremena bili u vođstvu, koje je u jednom trenutku iznosilo i devet poena razlike (19-28), ali je potom Zvezda ''dodala gas'' i u finišu druge četvrtine preokrenula rezultat.

Ipak, ne daju se gosti, pa je na poluvremenu rezultat 38-38.

Trener Zvezde Dejan Radonjić je u startnu petorku uvrstio i mladog Borišu Simanića, koji je za sada upisao jednu trojku, uz tri skoka.

Bjelica sa 10 i Gudurić sa devet poena za sada predvode Zvezdu, a kod gostiju istie se trio Sokolov-Labović-Mavra.

U prilogu su neke od reakcija navijača Crvene zvezde...