Srbija u punom sjaju! Evo ko je vas najviše oduševio u prvom poluvremenu!

subota 20.08.2016.
00:41

Reprezentacija Srbije je veoma ubedljiva nakon 20 minuta igre, evo ko se najviše izdvojio u našoj reprezentaciji.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/MO

Srbija je fantastična u prvom poluvremenu, posebno mislimo na fazu odbrane.

Nakon 20 minuta igre vodimo sa 35:14, dok smo prvu četvrtinu dobili sa 16:5 uz neverovatnu odbranu. Krenulo je sa 8:0 za Srbiju, a najveću prednost stekli smo poenima Teodosića koji je bio nerešiva enigma za Australijance na samom početku za 12:3.

Jokić je kasnije doneo još veću prednost od 11 poena za kraj četvrtine, da bismo stigli i do 14 poena prednosti nakon što je Teo uspeo da pogodi 2+1 uz drzgu faul Delavedove koji ima ogromnih problema u ovoj utakmici u oba smera.

Teodosić ima 12 poena, Kalinić 6, kao i Bogdanović.

Evo koga smo komentarisali prvi deo meča i ko vas je najvišeoduševio.