Sjajna Zvezda, uz ovakvu odbranu pobeda je blizu!

utorak 15.11.2016.
20:45

Nakon prvih 20 minuta Crvena zvezda vodi na poluvremenu protiv Bamberga sa 38:29.

Sportske.net/ALTAIStudio/NikolaKrstić

Crvena zvezda igra odličnu odbranu u meču protiv Broze Bamberga u okviru sedmog kola Evrolige i to je najveći razlog zašto vodi na poluvremenu sa 38:29.

Odlično su krenuli domaći, poveli sa 6:0 uz dve trojke, a Crvenoj zvezdi je bilo potrebno 4 minuta da stignu do prvog koša iz igre i to preko Kuzmića koji je bio najbolji na samom startu.

Ulaskom Bjelice Crvena zvezda stiže i do prednosti početkom drugog dela igre, a onda na scenu stupa Marko Simonović.

Imao je sjajnu blokadu, zatim je pogodio dvojku, pa trojku, pa zakucavanje za 35:27!

Pogotkom Gudurića Zvezda stiže i do +10 (37:27), da bi Darijus Miler postavio konačan rezultat prvog poluvremena - 38:29.

Kod Zvezde, Bjelica 9 poena, Simonović 8, a Dženkins ima 6.