Reakcije ''Grobara'' - Ko je bio ''moćan'', ko ''promašio zanimanje'' i da li će Miloje sad da ''plati ceh''?

sreda 23.11.2016.
19:55

Posle trećeg poraza crno-belih i pada na peto mesto FIBA Lige šampiona, navijači Partizana različito reaguju - od poruka podrške, do razočaranja i nade u bolje izdanje u sledećoj utakmici protiv Mega Leksa u ABA ligi.

BETAPHOTO/ABA liga/Zadar/Zvonko Kucelin

Kako smo izvestili ranije večeras, Partizan je u šestom kolu FIBA Lige šampiona poražen od AEK-a u Atini sa 91:81, a kao i obično, pristalice crno-belih iznose svoje utiske na društvenim mrežama.

U prilogu smo izdvojili deo njihovih komentara sa Tvitera...

-- -- --

7 Komentara

leonidis
Wednesday, 23.11.2016
21:04

u momentima kada se lomi utakmica Dzile opusteno drzi Koprivicu 10 minuta u igri..svaki drugi komentar je suvisan..

Partibrejker
21:23

I sa -2 odemo na -12,bez tajm auta i bez i jedne izmene.Možda ovo takmicenje nema prioritet.Igramo zato što smo naterani,pa onda štedi neke igrače.Ako je tako onda bolje da ispadnemo u prvom krugu.

Petar Petar
22:41

i nema znacaja. Znaci nismo medju sedam - osam najjacih i iluzorno je zapinjati u njemu. Mada i kad bi zapinjali ne verujem da bi bili nesto bolji. Ovo je realnost. Sad kao nesto bolje delujemo u napadu, ali odbrana skripi. Sve u svemu, nismo ni toliko losi koliko deluje na prvi pogled, samo borbeno i sa malo vise pameti, znaci ne smes poklanjati poene ekipi koja je realno jaca, pa dokle stignemo.

ludjak
22:06

jedini nas igrac u reketu koji igra kakvu takvu odbranu.....

BUNTOVNIK S RAZLOGOM
21:04

Reakcija siljokurana sa Tvitera.

Millanista 00
Thursday, 24.11.2016
02:24

Hahhaaahahaha, dobra ti je ova. Iako ne navijam za Partizan, ako im nije bitno takmicenje, neka ove sa manjom minutazom uigrava.