Autor: Beta Beta
četvrtak 24.11.2016.
21:09
Izvor: Beta

Trener Crvene zvezde nije bio raspoložen posle meča, a istakao je da je slaba odbrana igrana svih 40 minuta na ovoj utakmici protiv Efesa.

Sportske.net/ALTAIStudio/NikolaKrstić

Trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić rekao je da je njegov tim sve vreme igrao slabu odbranu i da je zasluženo izgubio protiv Efesa u Evroligi.

"Čestitam Efesu na odličnoj igri i na pobedi. Igrali smo slabo u odbrani svih 40 minuta. Imali smo mnogo problema u tranzicionoj odbrani i u skoku. Imali su mnogo ofanzivnih skokova i na sve to su dobro šutirali.

Rezultat je u pojedinim trenucima bio dobar s obzirom na ove elemente, a na kraju je razlika možda i prevelika. U svakom slučaju zaslužena pobeda Efesa i okrećemo se novim duelima"
, rekao je Radonjić novinarima posle meča u Istanbulu.

Zvezda je izgubila 100:79, a u 35. minutu je bila na pet poena zaostatka.

"U 35. minutu imali smo napad i dva otvorena šuta, pa skok, mogli smo i treći napad, ali utisak je da smo uspeli da se vraćamo uprkos svim okolnostima koje su bile prisutne u odbrani, i da budemo u igri.

Da smo iskoristili tu poziciju, bilo bi neizvesnije. Oni su uspevali da u svakom trenutku odgovore u momentima kada smo se vraćali i na kraju zasluženo slavili