četvrtak 10.11.2016.
17:43

Crvena zvezda u prvih 20 minuta igra sasvim solidan meč protiv Uniksa.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/MO

Nakon 20 minuta ekipa Crvene zvezde u okviru 6. kola Evrolige vodi protiv Uniksa u gostima sa 27:32.

U prvih deset minuta videli smo sjajnu igru u odbrani izabranika Dejana Radonjića, ali i sasvim solidnu igru u napadu visokih igrača, pre svih mislimo na Onjena Kuzmića koji nije promašio iz igre i na Luku Mitrovića, obojica su imali po 7 poena.

U nastavku Zvezda sa Bjelicom na centru odlična, a i Volters je imao par sjajnih prodora, zabeležio je 4 poena, pokazao je konačno da bi mogao dostojno da zameni Jovića kada je prvi plej Zvezde na klupi.

Čekamo nastavak, nadamo se da će Zvezda uspeti da održi prednost.

Nakon prvog poluvremena Kuzmić ima 8 poena, kapiten je ostao na 7, a Dangubić ima 6 poena. Lengford i Vilijams imaju po 6 poena.