Posle ovoga Megi više nije bilo povratka - Evo kako je isključen Milojević

nedelja 29.05.2016.
22:14

Ekipa Mega Leksa bila je ravnopravan rival Zvezdi do početka poslednje četvrtine, a onda je ostala bez pomoći prvog trenera Dejana Milojevića.

Beta/Branislav Božić/DS

Pri rezultatu 57:55 u korist Crvene zvezde Telekom, na oko devet minuta pre kraja, košarkaš Mega Leksa Rade Zagorac je posle jednog duela pod košem Zvezde zaradio posekotinu, a prilikom njegovog izlaska iz igre, trener Dejan Milojević je imao šta da kaže arbitrima, koji su reagovali - isključenjem mladog stručnjaka.

U prilogu je taj detalj, a Zvezda je do kraja rutinski privela meč kraju, slavila je sa 74:64 i izborila plasman u finale plej-ofa.