Poraz Mege u pretposlednjoj proveri

subota 19.09.2015.
10:50

Košarkaši Mega Leksa poraženi su u pretposlednjoj kontrolnoj utakmici koju su protiv švajcarskog Friburga odigrali u sklopu priprema za novu sezonu.

bcmegabasket.net

Košarkaški klub Mega Leks završio je mini pripreme u Švajcarskoj porazom od Friburga. Švajcarski sastav slavio je rezultatom 82:78 (24:22, 15:23, 17:11, 26:22) iako je Mega na poluvremenu imala šest poena prednosti.

Slabo izdanje izabranika Dejana Milojevića tokom treće četvrtine kumovalo je porazu iako je Mega u tesnom finišu imala šansu da slavi.

Najefikasniji pojedinac u redovima Mega Leksa bio je Ognjen Jaramaz koji je postigao 22 poena, a pratili su ga Rade Zagorac sa 15 i Danilo Nikolić sa 13 poena.

Do početka ABA lige Mega Leks će odigrati još jednu utakmicu u Sremskoj Mitrovici. Duel sa šampionom Turske Pinar Karšijakom biće generalna proba za pulene Dejana Milojevića koji svoj prvi meč u regionalnom šampionatu igraju protiv Crvene zvezde u "Pioniru".