Poluvreme - Zvezda bez ideje u napadu, navijači nezadovoljni Jovićevom zamenom!

sreda 22.03.2017.
19:41

Veoma malo poena nakon 20 minuta meča, Olimpijakos za sada drži konce igre u svojim rukama.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/MO

Crvena zvezda nakon prvih 20 minuta ima zaostatak u odnosu na Olimpijakos, rezultat je 17:30.

Gosti su zahvaljujući Grinu najviše stigli do prednosti u prvoj četvrtini, poveli su sa 10:6, a njihova prednost je kasnije i rasla.

Nisu dozvoljavali gosti Crvenoj zvezdi da se razigra u napadu, sveli su ih na samo 9 poena za četvrtinu, mada ni oni nisu bili preterano efikasni u prvih 10 minuta, postigli su svega 17 poena.

Crvena zvezda nije uspela da postigne više od dva minuta poen u prvoj deonici, a u drugoj je krenulo još slabije.

Trojkom Agravanisa gosti stižu do prednosti od 11:24, ali su domaći zahvaljujući Kuzmiću uspeli da svedu razliku. Ipak, gosti se u poslednjih par sekundi vraćaju na razliku od 13 poena.

Nakon 20 minuta navijači su najviše kritika uputili Nejtu Voltersu, koji dobija više minuta zbog odsustva Stefana Jovića.