Poluvreme u Zagrebu, Zvezdin preokret, ''Delije'' i hvale i kritikuju!

nedelja 25.12.2016.
19:45

Derbi 15. kola ABA lige igra se večeras u Zagrebu, tokom prvog poluvremena videli smo dva Zvezdina lica, pa su i reakcije njenih navijača promenljive.

aba-liga.com/kkcrvenazvezda.rs

Posle prvog poluvremena, Cedevita - Crvena zvezda mts 33-38.

Domaći su ambicioznije i konkretnije ušli u ovaj meč, a Zvezdinim košarkašima je trebalo više vremena da uhvate svoj prepoznatljivi ritam

To su Zagrepčani iskoristili u prvoj četvrtini, kada su stekli solidnu prednost (22:15), a na ruku im je išlo i što su igrači aktuelnog šampiona u većem delu prvog poluvremena bili veoma nepresizni u šutu za tri poena (1/11 je bilo tokom druge četvrtine).

Ali, onda je Zvezda pojačala u odbrani, uz to se raspucao i Čarls Dženkins i njegovom trojkom Zvezda je povela sa 29:26. Rezultatsku prednost su gosti do odmora još i uvećali.

Iako nije bio na svom nivou u šutu za tri, Marko Simonović je već sakupio 14 poena na svom kontu i utisak je da stvari polako dolaze na svoje mesto.

U prilogu pogledajte neke od reakcija navijača Crvene zvezde tokom prvog poluvremena.