Poluvreme u Skoplju - Miler vodi Zvezdu ka vrhu tabele

ponedeljak 09.11.2015.
18:45

U poslednjoj utakmici devetog kola ABA lige, ekipa Crvene zvezde Telekom gostuje u Skoplju, gde posle prvog poluvremena ima sasvim solidnu prednost protiv domaćeg MZT-a.

kkcrvenazvezda.rs

Posle 20 minuta igre, pred oko 6.000 gledalaca u hali ''Jane Sandanski'' u Skoplju, branilac titule vodi sa ubedljivih 40-29.

Zvezda je bolje započela utakmicu, vodila je u najvećem delu prve četvrtine, a najubedljivija prednost u tom periodu igre bila je ''plus devet'' - 16:7 u sedmom minutu.

Međutim, tada sledi veliki pad u igri crveno-belih, što MZT koristi i pravi potpuni preokret u finišu prve deonice - 20:18 za Skopljance.

Ipak, u drugih deset minuta ponovo sve dolazi na svoje mesto, predvođena raspoloženim Kvinsijem Milerom, Zvezda uspeva da vrati ubedljivu prednost.

Miler je u prvom poluvremenu bio najefikasniji u ekipu Crvene zvezde Telekom sa 12 postignutih poena uz tri blokade, a pratio ga je Jović sa sedam poena.