Poluvreme u ''Pioniru'' - Partizan vodi, Aranitović opet blista!

utorak 13.10.2015.
21:44

Partizan još uvek nije angažovao najavljena pojačanja, ali je, očigledno, mimo očekivanja mnogih, već dobio jedno, i to iz sopstvenih redova.

abaliga.com/Igokea/Nenad Vuruna

Košarkaši Partizana večeras u ''Pioniru' igraju poslednju utakmicu petog kola ABA lige protiv Sutjeske iz Nikšića i posle prvih 20 minuta rezultat je 43-32 u korist crno-belih.

Posle rezultatske neizvesnosti koja je obeležila prvu četvrtinu, ključni čovek u ekipi Partizana koji je omogućio domaćinu da stekne osetniju prednost bio je mladi Petar Aranitović koji pruža još jednu odličnu partiju.

Posle prave ''eksplozije'' u Laktašima pre par dana, kada je bio ubedljivo najbolji pojedinac u ekipi Partizana, doskora ''zaboravljeni'' talenat crno-belih i večeras u ''Pioniru'' pruža sjajnu partiju.

On je posle 20 minuta igre najefikasniji u Partizanu sa 13 poena (trojke 3-5), a pratio ga je iskusni Vitkovac sa 10.

Naravno, navijači crno-belih su oduševljeni sve zapaženijim Aranitovićevim partijama.