Poluvreme u Atini, ''Grobarima'' teško da gledaju ovakav Partizan...

sreda 23.11.2016.
18:40

Bez kapitena Novice Veličkovića, Partizan tokom prvog poluvremena meča sa AEK-om u Atini prilično inferioran.

Beta/BranislavBožić/Ds

Odigrane su prve dve četvrtine utakmice Grupe E FIBA Lige šampiona, između AEK-a i Partizana, a Atinjani posle 20 minuta ubedljivo vode, rezultatom 42-33.

Crno-beli su prilično nesigurno započeli ovaj meč, previše su grešili, gubili lopte, što je iskusni domaćin lako rešavao i rano stekao desetak poena viška.

Tu prednost gosti su uspešno održavali i tokom druge deonice, pa će crno-beli imati težak posao da u nastavku eventualno naprave preokret i izbegnu treći poraz u ovom takmičenju.

Najefikasniji u Partizanu za sada je Vanja Marinković sa devet poena, sve u šutu za tri poena (tri pogotka iz šest pokušaja).