Poluvreme - Tako je već bolje, Zvezda vodi!

petak 31.03.2017.
19:47

Odlična druga četvrtina Crvene zvezde i konačno vođstvo na poluvremenu!

BETAPHOTO/SASA DJORDJEVIC/EV

Crvena zvezda nakon prvih 20 minuta utakmice 29. kola Evrolige vodi protiv Uniksa sa 40:31.

Uniks je bio bolji na startu utakmice, Lengford je predvodio goste sa 6 poena u prvoj deonici, a nismo videli mnogo poena pošto su ekipe "stegle" odbrane.

Ekipa Crvene zvezde je imala u jednom trenutku velikih problema i da uputi šut ka košu, pa je četvrtinu završila sa 10 poena na kontu. Anđušić je trojkom dodatno zadao glavobolje Dejanu Radonjiću.

U nastavku, Volters i Bjelica preuzimaju stvari u svoje ruke i uspevaju da vrate Crvenu zvezdu u egal, a domaći su poveli sa 25:22 nakon što je Kuzmić pogodio 2+1 i Gudurić trojku.

Serija se nastavila preko Kuzmića i Voltersa, koji je igrao sjajno u tom periodu. Trojkom Simonovića ekipa Dejana Radonjića stiže na +8 (37:29), a nakon još jedne otišli su na 40:31, što je i najveća prednost.