Poluvreme - Partizan ODLIČAN, a on se RAZGOROPADIO!

ponedeljak 29.02.2016.
20:49

Uz veliku podršku ''Grobara'', Partizan rešio u svoju korist prvo poluvreme derbija 25. kola ABA lige protiv Cedevite.

Beta/SašaĐorđević/Ds

Iako večerašnji meč ima mnogo veći značaj za goste iz Zagreba koji se sa Zvezdom bore za drugo mesto pred plej-of, ekipa Aleksandra Džikića tokom prvih dvadeset minuta nije ispuštala rezultatsku prednost.

Ona na poluvremenu iznosi ''plus 14'' - 48:34, uz 70 odsto šuta za dva poena crno-belih!

Viđeno je i dosta atraktivnih poteza u ovom delu igre, OVDE ste mogli da vidite Marinkovićevu trojku uz faul Bilana, a za ovu priliku izdvojili smo one u režiji centra crno-belih Darela Vilijamsa.

Pogledajte prvo ovu njegovu ''monstruoznu'' blokadu...

A evo i jedne njegove ''krađe'', pa zatim i kontre začinjenezakucavanjem.