Poluvreme - Odbrana ne postoji, Zvezda primila 63 poena!

petak 10.03.2017.
21:43

Crvena zvezda gubi nakon prvih 20 minuta od Real Madrida, a evo i utisaka navijača.

Beta/SašaĐorđević/Ev

Ekipa Dejana Radonjića nije na svom nivou kada se radi o odbrani u prvih 20 minuta protiv Real Madrida, pa domaći vode sa 63:44.

Ekipa Pabla Lasa je tim kojem više odgovara igra na veliki broj poena, a Crvena zvezda nije nikako uspevala da se poveže u odbrani.

Zbog toga i ogromna prednost Reala u prvoj četvrtini i veliki broj postignutih poena - 38. Pogađali su domaći iz svih pozicija, šutirali iz igre 13/15 uz čak 6 postignutih trojki.

I u nastavku problemi za Zvezdu, Lazić je stigao do treće lične, a nakon trojke Tompkinsa domaćin odlazi na +15. Kada je Rudi Fernandez pogodio trojku, nada Crvena zvezde da može do velikog preokreta je se još smanjila, bilo je 53:34.

Reklo bi se da je i kriterijum sudija bio onakav da ne odgovara Crvenoj zvezdi, dosta kontakata je okarakterisano kao faul, pa sa ovakvim pristupom naš tim teško da ima neke šanse.

Ljulj i Mačijulis su imali po devet poena u Realu, dok su kod gostiju najefikasniji Simonović i Volters sa istim brojem poena.