Poluvreme - Ljudi, ova Saletova Srbija izgleda fantastično! (TVITOVI)

subota 12.08.2017.
21:44

Fenomenalna igra Srbije nakon prvih 20 minuta.

Sportske.net/Pavle Knežević

Igrali su izabranici Aleksandra Đorđevića odličnu odbranu u prvom poluvremenu protiv Grčke, to je nešto što očekujemo na Evropskom prvenstvu i nešto što će biti zaštitni znak naše reprezentacije.

Otvorili smo odlično utakmicu, poveli i sa 15:7 nakon odličnih rola visokih igrača, prvenstveno Kuzmića, Birčevića i Marjanovića.

Bobi je bio odličan, imali smo 23:15 nakon prvih 10 minuta, a onda prava rapsodija naših košarkaša u drugom delu.

Bogdan je sipao trojke, odličan je bio i Mačvan, Srbija je stigla i do 38:15, ubrzo je bilo i 40:16.

Kada je Micić pogodio trojku, Srbija je imala 5/5 za tri poena, a rezultat je bio 43:16.

Za kraj, završeno je 45:22 u prvih 20 minuta.