Poluvreme - Lazić "razbija" Galatu! (TVITOVI)

četvrtak 23.02.2017.
19:45

Fantastično izdanje Crvene zvezde u prvih 20 minuta, domaćin ima prednost od 48:29.

BETAPHOTO/ABA liga/Partizan/ev

Crvena zvezda vodi nakon 20 minuta igre, igraju izabranici Dejana Radonjića dosta dobro, posebno u odbrani, što je i zaštitni znak ove ekipe.

Ipak, ono što treba istaći u prvi plan jeste "šuterska klinika" Branka Lazića.

Otvorio je meč sa dve trojke, upisao ubrzo i treću u prvoj četvrtini, pa je u četvrtoj postigao još jednu za ukupno 12 poena Zvezdinog košarkaša.

Dakle, ne samo da je sjajan u odbrani, što se podrazumeva, već je danas izašao u prvi plan kada se radi o napadu Crvene zvezde.

Simonović (ukupno 10 poena) je bio odličan krajem prve deonice, kao i na početku druge, dok se na drugoj strani igrači Galate nisu najbolje snalazili pod košem Crvene zvezde.

Kada je Simonović ukrao loptu, pa atraktivno zakucao, Crvena zvezda je otišla na +17 (41:24), a nakon trojke Dženkinsa i na +19!