Pefi neverovatan, Teo "nije sa ove planete", Srbija pred pobedom!

subota 20.08.2016.
01:22

Stefan Marković odlično igra čitavu utakmicu, ali je posebno dobar u trećoj četvrtini. Srbija vodi sa 66:38!

fiba.com
fiba.com

Odlično napredujemo, u poslednjih deset minuta ulazimo uz prednost od 66:38!

Držimo sve pod kontrolom, igramo fenomenalno u odbrani, nismo dozvolili Australiji da se približi ni kada su vezali seriju 4-0, pa imamo sjajnu prednost.

Igrao je sjajno Stefan Marković treću deonicu, pogodio je trojku, jednom je prošao kao brzi voz kroz odbranu Australije i poentirao, pa je zatim i fauliran u poslednjim sekundama napada, a tada je iznudio i faul Endrijua Boguta. Ukupno ima 11 poena u ovoj deonici.

U petom minutu ove deonice su Australijanci imali svega 24 poena, što je prosto neverovatno jer smo primili manje poena nego što je igrano minuta.

Naravno, Teo igra fantastično, Delavedova nema rešenja za njega.

Samo napred, momci, igrate fantastično i finale je veomablizu!