Partizanovo jutarnje mučenje, ne ide bez Novice! ''Vrabac Airlines'' probudio ''Grobare''!

nedelja 18.12.2016.
13:18

Problemi za Partizan u današnjem meču 14. kola ABA lige protiv Mornara, pred oko 3.000 gledalaca u hali ''Aleksandar Nikolić''.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/EV

Posle prvog poluvremena utakmice između Partizana i Mornara, rezultat je 44-39 u korist Barana.

Četiri dana posle sjajnog izdanja u FIBA Ligi šampiona protiv Bešiktaša, crno-beli danas nisu na tom nivou, pre svega jer trener Aleksandar Džikić štedi nedovoljno oporavljenog kapitena Novicu Veličkovića.

Bez njega u igri, crno-beli su dozvolili rivalu da ima maltene konstantno vođstvo tokom prvog poluvremena, izuzev početnih 5:0 u korist domaćih.

Barani, s druge strane, igraju sa mnogo samopouzdanja, a problem za crno-bele je i povreda Frenka Robinsona koji je veći deo prvog poluvremena odigrao sa zavijenom glavom.

A kada je prednost gostiju pretila da postane i dvocifrena, Adin Vrabac je izveo jedno zakucavanje koje je podiglo gledaoce na noge.

U prilogu su i prvi utisci navijača crno-belih...