17:47

Košarkaše Partizana u četvrtom kolu Evrokupa očekuje duel sa Krasnim Oktobrom, koji je danas doživeo pravi debakl od Teodosićevog CSKA.

cskabasket.com

Ekipa Krasnog Oktobra iz Volgograda danas je ubedljivo poražena u VTB ligi, u duelu sa moskovskim CSKA.

Miloš Teodosić i drugovi su slavili sa čak 27 poena razlike, rezultatom 81-54, i na taj način pokazali Partizanu sve slabosti narednog protivnika crno-belih u Evrokupu.

Samo u prvoj četvrtini je tim iz Volgograda uspevao da održi rezultatski priključak, da bi već od druge deonice počeo njihov brodolom. Do kraja se samo postavljalo pitanje kojom razlikom će Moskovljani dobiti ovaj meč.

Na kraju, najefikasniji u pobedničkoj ekipi bio je Vitali Fridzon sa 20 poena, a Soni Vims je upisao 10. Miloš Teodosić je za 23 minuta na parketu upisao četiri poena i šest asistencija.

U ekipi Krasnog Oktobra najzapaženiji su bili Romeo Trevis i Anton Ponkrašov sa po 13 postignutih poena.

Posle ovakvog epiloga, CSKA ima četiri pobede i jedan poraz, a Krasni Oktobar je pri dnu tabele, sa samo jednim trijumfom iz pet odigranih utakmica.