Partizan prokockao ''plus 17'', šta ovo sudije rade? (TVITOVI)

subota 12.11.2016.
21:54

U senci fudbalske utakmice u Kardifu, večeras se igra i košarkaški derbi devetog kola ABA lige između Partizana i Cedevite.

Beta/ABAliga/KKPartizan/Ev

Iako je Džikićev tim imao i čak 17 poena prednosti sredinom druge četvrtine, na poluvremenu je samo

Oporavljeni Novica Veličković se vratio na teren u velikom stilu, upisao je čak 16 poena u prvom poluvremenu, odličan je bio i Hečer, pa su crno-beli poveli sa 42:25 i izgledalo je da Zagrepčanima preti pravi debakl.

Međutim, crno-beli staju posle Pocekovog tajm-auta (isključen Veljko Mršić), prave nekoliko velikih grešaka, a prednost im se munjevito topila, pa je trener Džikić bio veoma ljut na njih.

Trojkom Babića, Cedevita je izjednačila na 49:49 u poslednjem minutu prvog poluvremena, ali je Hečer obezbedi minimalnih 51:49 do odlaska na odmor.