Partizan pojačan ČETVORICOM igrača i trenerom Džikićem, ali ima problema sa Krkom!

Posle velikih kadrovskih problema, Partizan polako kompletira svoje redove, što je pokazao i večerašnji meč sa Krkom.

Beta/BranislavBožić/Ev

Partizan je donedavno, iz dobro poznatih razloga, igrao bez trenera Džikića, zatim Hečera, Gordona, Veličkovića, Marinkovića, Ratkovice, Koprivice, Karahodžića i Jovanovića, pa u odnosu na taj period večerašnji sastav crno-belih izgleda dosta jači.

Crno-beli su u 17 časova dočekali slovenačku Krku u 25. kolu ABA lige, ekipu vodi Aleksandar Džikić, a od pomenutih igrača, večeras su u sastavu njih četvorica - Jovanović, Marinković, Ratkovica i Koprivica.

Ipak, Krka je u najvećem delu prvog poluvremena imala rezultatsku prednost, koja je maksimalno iznosila ''plus devet'' - 30:21 početkom druge četvrtine, posle trojke Karija.

Ipak, Partizan je polako topio tu razliku i na minut i po do poluvremena konačno uspeo i da povede - 42:40, pogotkom Stefana Birčevića.

Na poluvreme se otišlo rezultatom 46:44 u korist Partizana, posle pogotka Branislava Ratkovice u poslednjoj sekundi.

U prilogu pogledajte i neke od komentara navijača crno-belihna Tviteru tokom prvog poluvremena.