utorak 03.11.2015.
19:23

Posle sjajnih partija u Evroligi Marko Gudurić je u prvom ovosezonskom "večitom derbiju" pokazao da lagano izrasta u sjajnog igrača. Pogledajte lažnjak i trojku kojima je podigao "Pionir" na noge.

Beta/AP Photo/Lee Jin-man

Nekoliko fantastičnih poteza imali su prilike da vide navijači Crvene zvezde Telekom i Partizana NIS tokom prvog poluvremena prvog ovosezonskog "večitog derbija".

Pored zakucavanja Kvinsija Milera i trojke Petra Aranitovića uz zvuk sirene izdvojio se i momenat kada je Marko Gudurić izveo minijaturu.

Prvotimac Crvene zvezde Telekom rešio je da sam završi jedan od napada u drugoj četvrtini, a to je uradio na maestralan način.

Gudurić je pri rezultatu 26:26 najpre fintirao čuvara a potom pogodio trojku u poslednjoj sekundi kojom je Crvenoj zvezdi Telekom doneo prednost.

Prvi deo meča crveno-beli su rešili u svoju korist rezultatom 45:40 iako je Partizan mnogo bolje otvorio meč i imao +11 nakon prvih deset minuta igre.