Nismo se proslavili - "Orlići" zauzeli 11. mesto na EP
Autor: Aleksandar Obrenović
nedelja 24.07.2016.
18:02
Izvor: Sportske.net
Na Evropskom prvenstvu koje se igra u Helsinkiju rerpezentacija Srbije je zauzela 11. mesto.
kss.rs
Povezane vesti
(VIDEO) Jović došao u majici "R9", pa za Sportske otkrio za koga navija na Mudnijalu
(VIDEO) Okupili se košarkaši Srbije, Jokić ih dočekao
Pismo bivšeg reprezentativca Svetislavu Pešiću: "U glavi samo jedna stvar, da igram za Zvezdu i da me ti treniraš..."
Alimpijević objavio spisak - Jokić predvodi Srbiju u kvalifikacijama za Mundobasket
Pobedom protiv Izraela reprezentacija Srbije uspela je da zauzme 11. mesto na kontinentalnoj smotri košarke za igrače do 20 godina.
Mladi košarkaši Srbije su slavili sa 88:60 (16:14, 28:11, 17:13, 27:22) u borbi za 11. mesto na EP.
Po 14 poena danas su zabeležili Vanja Marinković, Stefan Simić i Stefan Lazarević, ali je sve to bila slaba uteha za naše "Orliće" koji su naslednici sjajne generacije.
Mladi košarkaši Srbije su slavili sa 88:60 (16:14, 28:11, 17:13, 27:22) u borbi za 11. mesto na EP.
Po 14 poena danas su zabeležili Vanja Marinković, Stefan Simić i Stefan Lazarević, ali je sve to bila slaba uteha za naše "Orliće" koji su naslednici sjajne generacije.
Porazi od Italijana i Slovenaca su nas doveli do toga da se borimo za goli život kako ne bi ispali u "B" diviziju, da bi pobedom protiv Francuske naši košarkaši ipak uspeli da se "izvade" na ovom EP.
1 Komentara
delije niksic
Ovog Marinkovića Partizan uništi! Čim je Vujošević napustio Partizan on je počeo mnogo lošije da igra. Nadam se da ima još nade za njega!