Nestvarno - "Armejci" za četvrtinu šutirali 7/8 za tri!

četvrtak 09.02.2017.
19:23

Košarkaši moskovskog CSKA postigli su 33 poena za deset minuta tokom prve četvrtine u susretu sa Crvenom zvezdom mt:s, a da nije bilo promašaja Miloša Teodosića u poslednjoj sekundi "Armejci" bi imali 100% uspešnosti u šutu za tri poena.

euroleague.net

Aktuelni šampion Evrope ušao je u duel sa Crvenom zvezdom mt:s rešen da se iskupi za decembarski poraz u Beogradu, a izabranici Dimitrisa Itudisa dobro su naštelovali nišanske sprave za večerašnji meč.

Prvih deset minuta igre završeno je rezultatom 33:26, a većinu poena domaći su postigli iz šuteva za tri poena.

Osam puta su u prvom kvartalu košarkaši CSKA šutirali za tri poena, a samo je pokušaj Miloša Teodosića u poslednjim sekundama završio na "prvom" obruču.

Po dve trojke postigli su Nikita Kurbanov i Semen Antonov, a najefikasniji igrač domaćeg tima posle prvih deset minuta igre bio je Nando de Kolo (11 pts, 4 as).