Nervozni "Orlovi", nervozni i navijači! (TVITOVI)

četvrtak 18.08.2016.
03:59

Nacija je noćas uz srpske košarkaške koji protiv Hrvatske igraju za plasman u polufinale Olimpijskih igara. Daleko smo od dobre igre ali je rezultat aktivan, a evo kako se utakmica komentariše na "Tviteru".

fiba.com
fiba.com

Košarkaška reprezentacija Srbije noćas igra četvrtfinalnu utakmicu protiv Hrvatske u sklopu Olimpijskih igara, a posle prvih 20 minuta rezultat je mnogo bolji od igre.

"Orlovi" su u prvom poluvremenu napravili previše greška i to je opšti utisak sa kojim odlazimo na pauzu.

Hrvate predvodi Bojan Bogdanović i čini se da sve zavisi od toga kako će srpski reprezentativci odigrati u nastavku.

Ukoliko se smanji nervoza a dođe se do prepoznatljive igre, Srbija svakako ima šanse da nadomesti zaostatak i savlada Hrvatsku.

Na poluvremenu Hrvati vode 38:32 a evo i vaših utisaka.