09:57

LA Sparksi, čiji je član i naša reprezentativka Ana Dabović nastavljaju da dele lekcije u WNBA ligi. Legendarni košarkaš uživao u njihovoj najnovijoj partiji.

Beta/AP Photo/Stacy Bengs

Petnaest odigranih mečeva ove sezone - 14 pobeda LA Sparksa, za prvo mesto u Zapadnoj konferenciji.

Ovaj tim je noćas pred svojim navijačima u Los Anđelesu savladao ekipu Dalasa sa 89:84, posle velikog preokreta u drugom poluvremenu, a naša Ana Dabović je tom trijumfu doprinela sa ukupno šest poena (2-2 za dva poena) i jednom asistencijom, za samo sedam minuta u igri.

Ovoj utakmici prisustvovao je i legendarni NBA as i nekadašnji košarkaš Lejkersa Irvin Medžik Džonson, koji se time pohvalio na Instagramu.

''Uživao sam gledajući preokret mojih LA Sparksa protiv Dalas Vingsa'', poručio je ''Medžik''.

Dodajmo još i da je na poluvremenu rezultat bio 53-34 u korist Dalasa, ali su Sparksi furiozno odigrali naredne dve četvrtine, za 14. pobedu ove sezone u WNBA ligi.

Enjoyed watching my LA Sparks comeback win against the Dallas Wings 89-84! #GoSparks #ComeWatchUsWork

A photo posted by Earvin "Magic" Johnson (@magicjohnson) on Jun 28, 2016 at 9:32pm PDT