Navijači jasni - Zvezda se bruka u Zagrebu

petak 08.04.2016.
19:47

Crvena zvezda se, po mišljenju njenih navijača, bruka u Zagrebu, gubi nakon prvog poluvremena od Cedevite sa 52:31.

kkcrvenazvezda.rs

Crvena zvezda nije dobro počela meč koji nema rezultatski značaj. protiv Cedevite u gostima gubi nakon 20 minuta i to veoma ubedljivim rezultatom, a navijači nisu uopšte zadovoljni onim što su videli.

Inače, Zvezda je gubila i sa 25 poena prednosti večeras.

Njihove reakcije sa tvitera vam dovoljno govore o njihovoj frustraciji, posebno zbog činjenice da Zvezda nije na svom nivou već tri utakmice uzastopno.

Evo par tvitova koje smo pokupili pre poluvremena...