nedelja 13.11.2016.
18:11

Bivši košarkaš Partizana, sada kapiten berlinske ekipe, odigrao je solidan meč protiv Ludsvisbruga.

BETA/AP Photo/Michel Euler

Slavisi su izabranici Ahmeta Čakija u gostima ekipi Ludvisbruga rezultatom 73-79 (12-21, 17-16, 25-18, 19-24).

Vodila je Alba nakon prvog poluvremena sedam razlike, domaća ekipa je izjednačila pred poslednju deonicu, da bi prestonička ekipa ipak slavila u poslednjih 10 minuta.

Nils Gifej je bio najbolji u pobedničkom sastavu sa 18 poena, pratio ga je Atsur sa dva manje.

Bivši igrač Partizana i povremeni reprezentativac Srbije Dragan Milosavljević meč je završio sa 11 poena, tri skoka, dve ukradene lopta i jednom asistencijom. Elmedin Kikanović je dodao 10 poena.

U poraženom sastavu 20 poena Kulija, 11 je dodao Tejman, dok su po 10 upisali Hemonds i Koton.