KRATKO I JASNO - Stigao odgovor selektoru Hrvatske!

nedelja 04.09.2016.
14:33

Selektor košarkaške reprezentacije Hrvatske Aleksandar Petrović u subotu je napravio interesantan osvrt na minule poraze od Srbije, a evo kako mu je odgovorio legendarni vaterpolo reprezentativac.

fiba.com
fiba.com

Strateg košarkaške reprezentacije Hrvatske napravio je jako interesantnu analizu poraza koje je njegov tim pretrpeo od Srbije pred početak Olimpijskih igara i u četvrtfinalu olimpijskog turnira.

Aleksandar Petrović ponovo je "kukao" na sudije a jedan deo izjave isprovocirao je bivšeg vaterpolo reprezentativca Srbije Aleksandra Šapića da "Trici" objasni neke stvari.

"U prvih 20 minuta mi smo bili besprekorni, bez obzira na pet-šest ofanzivnih skokova Srbije. Mi smo rešili središnji pik, ubili boga u Teodosiću i vodili 38:32. Kad bismo sklonili u stranu treću četvrtinu, mi smo u 30 minuta Srbiju dobili 17 razlike" rekao je Petrović.

Odgovor selektoru "kockastih" stigao je putem "Tvitera" a Aleksandar Šapić bio je kratak i jasan:

"Kaže Aca Petrović - Da sklonimo u stranu 3. četvrtinu mi smo u 30 minuta dobili Srbiju 17 razlike! E moj Aco, a da baba ima k.... bila bi deda" napisao je Šapić.

Rekli bismo da posle ovoga nije neophodno da niko više bilo šta kaže o Petrovićevoj izjavi. Šapić je bio dovoljno jasan.