Hrvati vode na poluvremenu, Aca Petrović besneo na tajm-autu

utorak 02.08.2016.
00:00

Prvo poluvreme meča u Kordobi prpalo je selekciji Hrvatske koja ima blagu prednost.

Beta/BranislavBožić/Ev

Naravno, podsetićemo da naši ''Orlovi'' večeras igraju bez kapitena Miloša Teodosića, koji se oporavlja od povrede prsta.

Hrvati su to u prvih dvadeset minuta iskoristili i rešili ovaj deo igre sa 40:36 u svoju korist.

U našem timu nema mnogo raspoloženih igrača, a u prilogu je par pogodaka iz jednog od boljih perioda igre selekcije Srbije.

Odlična saradnja Bogdanovića i Štimca...

Evo i prve Bogdanove trojke u večerašnjem meču.

A evo kako je hrvatski selektor Aca Petrović tokom tajm-autareagovao posle perioda bolje igre našeg tima.