Haos u Grčkoj - Prekinuta utakmica velikog finala, PAO na pragu titule

nedelja 11.06.2017.
21:56

Košarkaši Panatinaikosa su u svim segmentima igre nadigrali Olimpijakos, ali navijači "crveno-belih" nisu dozvolili da utakmica bude privedene kraju.

Beta/AP Photo/Yorgos Karahalis

Panatinaikos je nakon tri četvrtine imao 20 poena prednosti, Olimpijakos za preko osam minuta igre u poslednjoj deonici nije uspeo ozbiljnije da ugrozi tu prednost "Zelenih" pa su navijači "crveno-belih" preuzeli stvari u svoje ruke.

Počeli su da bacaju pirotehnička sredstva na teren i na klupu Panatinaikosa, napravili pravi haos u dvorani "Mira i prijateljstva" u Pireju, te je utakmica morala da bude prekinuta, pri rezultatu 49-66 u korist "Zelenih" iz Atine.