EK - Valensija silovito startovala, gde je Nedović?

utorak 06.01.2015.
20:16

Druga faza takmičenja u Evrokupu večeras je počela utakmicom u Valensiji, gde je domaći tim deklasirao francuski Nansi.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/DR

Košarkaši Valensije, koji su u ''Top 32'' fazu Evrokupa stigli iz Evrolige, gde su bili jedan od Zvezdinih rivala, večeras su imali samo ''lakši trening'' na svom terenu protiv Nansija.

Španski klub je slavio sa više nego ubedljivih 77-46, a gosti su samo u drugoj četvrtini bili donekle ravnopravan rival.

Najefikasniji u ekipi Valensije bio je Sato sa 13 postignutih poena, po 10 su upisali Dubljević i Harangodi, a naš Vladimir Lučić devet poena, 4 skoka i dve asistencije, za 25 minuta provedenih u igri.

Za razliku od njega, Nemanja Nedović nije dobio priliku da zaigra.

Inače, ovo je bila prva utakmica prvog kola u Grupi N, u okviru koje se sutra sastaju Asesoft i Lokomotiva Kuban.