Duletov Limož se vratio na pobednički kolosek

Autor: Boban Filipović
nedelja 30.04.2017.
20:30

Posle teškog poraza od lidera Monaka u gostima, Vujoševićevi puleni su digli glavu i pred svojim navijačima oborili na plaća Po Ortez.

twitter.com/limogescsp

U utakmici koja je obilovala preokretima Limož je savladao Po Ortez sa 75:66.

Izabranici Duška Vujoševiča su bolje ušli u utakmicu, posle prvih deset minuta imali šest poena prednosti, ali je onda usledio veliki pad u igri u drugoj deonici, taj period su izgubili sa 16:6, pa su gosti na odmoru imali plus četiri.

Međutim, treću četvrtinu Limož dobija sa ubeldjivih 25:11 i u poslednjih deset minuta uspeva da sačuva stečenu prednost.

Slovenac Klemen Prepelič je bio najraspoloženiji za igru u pobedničkom timu sa 17 postigntih poena, a najefikasniji igrač na utakmici bio je Pinero iz gostujućeg sasatava sa 19 poena.

Limož se ovom pobedom izjednačio sa Gravelinom, Lionom i Le Portelom po broju pobeda, ali ima meč više od konkurenata za plej-of.