subota 16.04.2016.
21:48

Više nego ubedljiv trijumfr ekipe Duška Vujoševića u francuskoj LNB ligi.

twitter.com/limogescsp

Posle ubedljivog poraza od Dižona u prošlom kolu, ekipa Limoža večeras je u 29. kolu šampionata Francuske pred svojim navijačima deklasirala Orlean sa čak 37 poena razlike - 82:45!

Vujoševićev tim
je još tokom prvog poluvremena stekao ubedljivih 14 poena razlike, ali se time nije zadovoljio, već je u nastavku zaigrao još angažovanije u odbrani, pa gosti prosto nisu znali šta ih je snašlo.

Ovo je 15. pobeda Limoža u 29 kola, ali je plasman u plej-of i dalje daleko, jer osmoplasirani Nanter ima dve pobede više, na pet kola pre kraja regularnog dela sezone.

Leo Vesterman i Nemac Šafarcik su večeras bili najefikasniji u Limožu sa po 11 poena, 10 je upisao Gatens, a Bo Mekejleb je meč okončao sa šest poena.

U sledećem kolu, Limož gostuje pretposlednjem Roenu, koji je na pragu ispadanja iz lige i to će biti sjajna prilika za novi trijumf ekipe Duška Vujoševića.