"Delije" na Tviteru - Himki bi i šporet ubacio!

petak 30.10.2015.
18:52

Košarkaši Crvene zvezde Telekom odlično su otvorili utakmicu trećeg kola sa Himkijem, ali su posle osam minuta igre stali, dok je protivnik počeo da pogađa baš sve.

BETA/BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/DS

Prava je šteta što aktuelni šampion Srbije posle dvadeset minuta igre u Moskvi nema bolji rezultat jer je duel sa Himkijem otvoren baš kako treba.

Čvrsta i hrabra igra u odbrani dovela je do rezultata u napadu pa su izabranici Dejana Radonjića posle samo osam minuta igre imali sedam poena prednosti (17:10).

Tajm-aut koji je na dva minuta pre kraja prve četvrtine zatražio trener Himkija kao da je ukočio crveno-bele koji su do kraja prve deonice primili 12 poena i izgubili vođstvo.

Košarkaše Himkija krenuo je šut, dok je izabranicima Dejana Radonjića malo šta išlo za rukom pa otud ne čudi što je ruski sastav na poluvreme otišao sa prednošću od 19 poena.

Evo šta na dešavanja iz prvog dela utakmice kažu "Delije".