Dangubić zadužen za potez večeri

petak 19.02.2016.
23:04

Krilni košarkaš Crvene zvezde Telekom Nemanja Dangubić izveo je najbolji potez u duelu sa Smederevom koji je odigran u okviru polufinala "Kupa Radivoja Koraća".

kkcrvenazvezda.rs

Košarkaši Crvene zvezde Telekom odradili su "šuterski trening" u četvrtfinalu "Kupa Radivoja Koraća" pošto su duel sa Smederevom dobili rezultatom 89:44.

Izabranici Dejana Radonjića nisu ponizili protivnika iako su slavili sa 45 poena razlike, a samo po jednom su igrači Crvene zvezde Telekom u oba poluvremena pokazali koliko su nadmoćni.

Prvi atraktivni potez crveno-beli su izveli u završnici prve četvrtine kada je Maik Cirbes kontranapad završio "vetrenjačom", dok je Nemanja Dangubić izveo nešto slično na početku poslednje deonice.

Brza tranzicija Marka Tejića i Marka Gudurića omogućila je Nemanji Dangubiću da preko protivničkog igrača prikuca loptu u koš i tako izvede najlepši potez na utakmici.