Bogdanović trojkom doneo trofej Feneru!

Autor: Boban Filipović
nedelja 21.02.2016.
19:31

Košarkaši Fenerbahčea osvojili su prvi trofej u sezoni pošto su u finalu tuskog Kupa posle dosta drame u finišu savladali Darušafaku. Bogdan Bogdanović pogodio trojku za pobedu tri sekunde pre kraja!

twitter@FBBasketbol

Na krilima fantastičnog Bogdanovića, koji je bio najefikasniji igrač finala sa 21 postignutim poenom, Fenerbahče je pobedio Darušafaku u borbi za prvi trofej u sezoni rezultatom 67:65.

Fener je na poluvremenu imao pet poena viška, sa istom zalihom ušao u poslednjih 10 minuta, ali Darušafaka je odigrala veoma dobru odbranu u poslednjem kvartalu i bila nadomak trijumfa.

Na pet sekundi pre kraja Darušafaka nije uspela da odbrani napad rivala i svoju prednost od pola koša, pa je pehar otišao u ruke pulena Željka Obradovića.

Pogledajte kako je Bogdan doneo trofej Fenerbahčeu.